
Comen Sealed Lead Monitor LH-COM261MD
Kompatibilní : pro Comen 8000A, STAR8000, , STAR8000B, NTS-3000A
Platební podmínky: T / T, Western Union, Paypal
Způsob dopravy: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, po moři
Dodací lhůta: 3-7 pracovních dnů
K dispozici jsou vzorky
Popis
Pokud hledáte komprimovaný olověný monitor lh-com261md, kontaktujte nás. Jako jeden z předních výrobců a dodavatelů v Číně vám nebudeme nabízet nejlevnější, ale konkurenceschopnou cenu a vynikající služby. Ujišťujeme vás, že si můžete koupit kvalitní výrobky.
Comen Sealed Lead Monitor LH-COM261MD
Místo původu:Čína
Jméno značky:Pojď
Osvědčení:CE
Číslo dílu:fm1226, DJW-12-2.6, FP1
Minimální množství pro objednání:1ks
Cena:jak bylo diskutováno
Čas doručení:1-3 pracovní dny
Dostupnost:600ks / týden
Technické specifikace:
| Jméno výrobku | Lékařská dobíjecí baterie |
| Modelka | NP2.6-12 |
| Místo původu | Guangdong, Čína |
| Jméno značky | Pray-med |
| Certifikace | CE / ISO |
| Velikost | 70 * 47 * 99 mm |
| Jmenovitá kapacita | 2600 mAh |
| Typ | Uzavřené olovo |
| Jmenovité napětí | 12v |
| aplikace | Comen8000A, STAR8000, STAR8000B, NTS-3000A |
| Barva | Černá |
| Balík | Jednotlivé pole |

Populární Tagy: hermeticky uzavřený olověný monitor lh- com261md, výrobci, dodavatelé, továrna, levné, koupit
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit







