Baterie monitoru vitálních vitálních funkcí LHJ18650
Kompatibilní : pro Comen C50, C60,8000D , LUTECH datalys 780
Platební podmínky: T / T, Western Union, Paypal
Způsob dopravy: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, po moři
Dodací lhůta: 3-7 pracovních dnů
K dispozici jsou vzorky
Popis
Baterie monitoru vitálních vitálních funkcí LHJ18650
Místo původu:Čína
Jméno značky:Pojď
Osvědčení:CE
Kompatibilní:C50, C60,8000D , LUTECH datové databáze 780
Minimální množství pro objednání:1ks
Cena:jak bylo diskutováno
Čas doručení:1-3 pracovní dny
Dostupnost:600ks / týden
Technické specifikace:
| Jméno výrobku | Lékařská dobíjecí baterie |
| Místo původu | Guangdong, Čína |
| Jméno značky | Pray-med |
| Certifikace | CE / ISO |
| Velikost | 177,5 * 75,5 * 23,5 mm |
| Jmenovitá kapacita | 5200 mAh |
| Hmotnost | 450g |
| Typ | LI-ion |
| Jmenovité napětí | 14.4v |
| Baterie baterie POČET | 8 buněk |
| aplikace | ComenC50, C60,8000D , LUTECH datové databáze 780 |
| Barva | Černá |
| Balík | Jednotlivé pole |



Populární Tagy: comen vital signs monitor battery lhj18650, výrobci, dodavatelé, továrna, levné, koupit
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit










