
Náhradní baterie monitoru Biolight BAT-120002
Kompatibilní : Biolight BLT-1203A
Platební podmínky: T / T, Western Union, Paypal
Způsob dopravy: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, po moři
Dodací lhůta: 3-7 pracovních dnů
K dispozici jsou vzorky
Popis
Pokud hledáte náhradní baterii monitoru batlight bio-bat-120002, kontaktujte naši továrnu. Jako jeden z předních výrobců a dodavatelů v Číně vám nebudeme nabízet nejlevnější, ale konkurenceschopnou cenu a vynikající služby. Ujišťujeme vás, že si můžete koupit kvalitní výrobky.
Náhradní baterie monitoru Biolight BAT-120002
Místo původu:Čína
Jméno značky:Burdick
Osvědčení:CE
Kompatibilní:BAT-120002
Minimální množství pro objednání:1ks
Cena:jak bylo diskutováno
Čas doručení:1-3 pracovní dny
Možnost dodávky:600ks / týden
Technické specifikace:
| Jméno výrobku | Lékařská dobíjecí baterie |
| Místo původu | Guangdong, Čína |
| Jméno značky | Pray-med |
| Certifikace | CE / ISO |
| Velikost | 102,05 * 51,56 * 11,06 mm |
| Jmenovitá kapacita | 1700 mAh |
| Hmotnost | 118.4g |
| Typ | LI-ION |
| Jmenovité napětí | 118.4v |
| Baterie baterie POČET | 3 buňky |
| aplikace | Biolight BLT-1203A |
| Barva | Modrý |
| Balík | Jednotlivé pole |

Populární Tagy: biolight bat-120002 monitor náhradní baterie, výrobci, dodavatelé, továrna, levné, koupit
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit







