Spacelabs Kompatibilní teplotní sonda Duální snímač
Platební podmínky: T/T, Western Union, Paypal
Způsob dopravy: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, po moři
Dodací lhůta: 3-7 pracovních dnů
MOQ: 50 ks
Popis
Spacelabs Kompatibilní teplotní sonda Duální snímač
Platební podmínky: T/T, Western Union, Paypal
Způsob dopravy: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, po moři
Dodací lhůta: 3-7 pracovních dnů
MOQ: 50 ks
Technické specifikace:
| Název produktu | Duální snímač teplotní sondy |
| Místo původu | Guangdong, Čína |
| Značka | Modlete se-med |
| Číslo modelu | Vesmírné laboratoře |
| Certifikace | CE/ISO |
| Materiál kabelu | Tpu |
| Průměr kabelu | 4 mm |
| Barva kabelu | Šedé |
| Konektor distální | 10kolíkový konektor ve tvaru D, klíčovaný |
| Konektor Proximal | Duální snímače kůže |
| Délka kabelu | 3m |
| Balení | Individuální balení |
| Klasifikace přístrojů | Třída II |
| Vlastnosti | EKG monitor,ECG stroj |
| Hmotnost | 100g |
| Záruka | 1 rok |


Populární Tagy: spacelabs kompatibilní teplotní sonda duální senzor, výrobci, dodavatelé, továrna, levné, koupit
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit
-

Vysoce přesný snímač teploty pokožky s 3pinovým kone...
-

Kompatibilní snímač teploty pro přístroj Siemens Dra...
-

GE Giraffe / Omnibed / Panda pro opakovanou použitel...
-

Sonda kompatibilní se snímačem teploty
-

Kompatibilní teplotní adaptér GE Healthcare Marquette
-

Sonda kompatibilní se snímačem teploty Drager



