
GE Marquette Kompatibilní teplota duální snímač kůže
Platební podmínky: T/T, Western Union, Paypal
Způsob dopravy: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, po moři
Dodací lhůta: 3-7 pracovních dnů
MOQ: 50 ks
Popis
Pokud hledáte ge marquette kompatibilní teplotní duální kožní senzor, vítejte kontaktovat naši továrnu. Jako jeden z předních výrobců a dodavatelů v Číně vám nabídneme nejlevnější, ale konkurenceschopnou cenu a vynikající služby. Prosím, buďte ujištěni, koupit naše kvalitní výrobky.
GE Marquette Kompatibilní teplota duální snímač kůže
Platební podmínky: T/T, Western Union, Paypal
Způsob dopravy: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, po moři
Dodací lhůta: 3-7 pracovních dnů
MOQ: 50 ks
Technické specifikace:
| Název produktu | Teplotní duální snímač kůže |
| Místo původu | Guangdong, Čína |
| Značka | Modlete se-med |
| Číslo modelu | GE Marquette |
| Certifikace | CE/ISO |
| Materiál kabelu | Tpu |
| Průměr kabelu | 4 mm |
| Barva kabelu | Šedé |
| Konektor distální | Plochý 11 kolíků |
| Konektor Proximal | Dvojitý snímač kůže |
| Délka kabelu | 3m |
| Balení | Individuální balení |
| Klasifikace přístrojů | Třída II |
| Vlastnosti | EKG monitor,ECG stroj |
| Hmotnost | 100g |
| Záruka | 1 rok |

Populární Tagy: ge marquette kompatibilní teplota duální kůže senzor, výrobci, dodavatelé, továrna, levné, koupit
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit







