Prodlužovací kabel Mindray SpO2, art. 0010-30-42625
Číslo dílu: Mindray Datascope 0010-30-42625, 9200-30-10682, 115-023136-00
Platební podmínky: T / T, Western Union, Paypal
Způsob dopravy: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, po moři
Dodací lhůta: 3-7 pracovních dnů
K dispozici jsou vzorky
Popis
Prodlužovací kabel Mindray SpO2, art. 0010-30-42625
Popis výrobku:Ext-Cable, 8 stop, Radel 2bit-60 ° 6p,>> DB9F, kompatibilní pro NELLCORsensor a 0010-S
Kompatibilní pro:PM9000 expres. PM80 02,9201, (PM-6201,7000,8000, M1K0, M2K0since 2006), nový PM-6000 PM7000,8000,9000PM-9000 ExpressVS 800, DPM3, DPM4, DPM5
Technologie Spo2:Masimo modul
OEM P / N:0010-30-42625
Technické specifikace:
| Jméno výrobku | Adaptérový kabel Spo2 |
| Místo původu | Guangdong, Čína |
| Číslo dílu | PSN0116 |
| Jméno značky | Pray-med |
| Certifikace | CE / ISO |
| Materiál kabelu | TPU Jacket |
| Průměr kabelu | 4 mm |
| Barva kabelu | Šedá |
| Konektor přístroje | 6 pinů 60 stupňů, Lemo konektor |
| Boční konektor senzoru | Žena DB 9 Pin |
| Délka kabelu | 2,4 m / 8 stop |
| Balení | Rozdělené balení s PE sáčkem |
| Klasifikace nástrojů | Třída II |
| Vlastnosti | EKG monitor, EKG stroj |
| Hmotnost | 100g |
| Záruka | 1 rok |
FAQ:
Otázka: Jste obchodní společnost nebo vaše společnost má vlastní továrnu?
A: Máme vlastní továrnu a můžeme také zkoumat výrobky.
Otázka: Jak nakupovat své výrobky?
A: Máme několik produktů na skladě, můžete si produkty sjednat po dohodnutí platby, pokud to nestačí, můžeme zahájit výrobu.
Otázka: Můžeme navštívit vaši továrnu?
A: Vítejte v naší továrně, pokud přijedete do Číny.
Otázka: Kdy můžete provést zásilku?
Odpověď: Záleží na množství, 2–3 dny u vzorové objednávky, 5 až 10 dní u hromadné objednávky. Pokusíme se doručit zboží co nejdříve.


Populární Tagy: prodlužovací kabel mindray spo2, art 0010-30-42625, výrobci, dodavatelé, továrna, levné, koupit
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit
-

Kabel adaptéru Biolight Digital MonitorA3, A5, A6, A8
-

Kompatibilní kabel Biolight M6 M12 / prodlužovací ka...
-

Prodlužovací kabel kompatibilní s Masimo SpO2, 20 pinů
-

Nihon Kohden Kompatibilní prodlužovací kabel Spo2
-

Prodlužovací kabel DOC-10 OxiMax Nellcor SpO2
-

Prodlužovací kabel Nihon Kohden Spo2 JL-900P




