Prodlužovací kabel Biolight 7 Pin Spo2, Art 15-100-0016
Číslo dílu: Biolight 15-100-0016
Platební podmínky: T / T, Western Union, Paypal
Způsob dopravy: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, po moři
Dodací lhůta: 3-10 pracovních dnů, v závislosti na vašem množství
K dispozici jsou vzorky
Popis
Prodlužovací kabel Biolight 7 Pin Spo2, art 15-100-0016
Popis výrobku:Ext-Cable, 8ft, Readel 3bit, 7P,>> DB9F, vhodné pro sondu Nellcor DS-100A a 0026-S;
Kompatibilní pro:Biolight BLT M8500, ColinM8000A
Technologie Spo2:Modul Nellcor OxiMax
OEM P / N:15-100-0016
Technické specifikace:
| Jméno výrobku | Adaptérový kabel Spo2 |
| Místo původu | Guangdong, Čína |
| Jméno značky | Pray-med |
| Certifikace | CE / ISO |
| Materiál kabelu | TPU Jacket |
| Průměr kabelu | 4 mm |
| Barva kabelu | Šedá |
| Konektor přístroje | 7 pin, Lemo konektor |
| Boční konektor senzoru | Žena DB 9 Pin |
| Délka kabelu | 2,4 m / 8 stop |
| Balení | Rozdělené balení s PE sáčkem |
| Klasifikace nástrojů | Třída II |
| Vlastnosti | EKG monitor, EKG stroj |
| Hmotnost | 100g |
| Záruka | 1 rok |


Populární Tagy: prodlužovací kabel biolight 7 pin spo2, art 15-100-0016, výrobci, dodavatelé, továrna, levné, koupit
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit
-

Kabel adaptéru SpO2 kompatibilního s adaptérem Phili...
-

Kompatibilní Mek Mp150 Mp110 SpO2 Prodlužovací kabel...
-

Kabel adaptéru měniče Datex Ohmeda SpO2 - OXY-C1
-

Senzorový kabel sondy SpO2 Silicone Soft
-

Prodlužovací kabel DOC-10 OxiMax Nellcor SpO2
-

Kompatibilní kabel adaptéru SPO2 kompatibilní s 6 ko...



