
Jednorázový pěnový senzor Spo2 7Pin
Katalog: SpO2
Typ produktu: senzor spo2
Minimální objednané množství: 1 KS
Certifikace: CE / ISO13485
Cena: Vyjednávání
Popis
Jednorázový pěnový senzor Spo2 7Pin
Místo původu:Čína
Platební podmínky:100% T / T, Western Union, Paypal
Způsob dopravy:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, po moři
Čas doručení:1-3 dny pro vzorek, 7-14 dní pro velkou objednávku po zaplacení.
SupplyAbility:600 ks / týden
Specifikace:
* Okolní teplota: 0 až 40 ° C (32 až 104 ° F)
* Relativní vlhkost: 0% až 80%
* Hyperbarický tlak: 86 kPa - 106 kPa
* Materiály: Vysoce kvalitní kabel pláště TPU, délka 0,9 m, šedá; zlatý talíř na okamžik
Detaily produktu:
| Jméno výrobku | Jednorázový senzor Spo2 |
| Místo původu | Guangdong, Čína |
| Jméno značky | Modlete se |
| Certifikace | CE / ISO |
| Barva kabelu | bílý |
| Délka kabelu | 0.9m |
| Materiál kabelu | TPU bunda |
| Průměr olověného kabelu | 2 mm |
| Konektor nástroje | 7 pinů |
| Konektor na konci pacienta | Pěna |
| Hmotnost | 100G |
| Typ | EKG Holter |
| Balík | Balení 1 kus v PE sáčku a poté vloženo do 1 kartonu. |
| Jedna velikost balení | 16X10X1 cm |
O nás:
Jsme profesionální výrobce v pevninské Číně, máme různé značky senzoru spo2, EKG kabel a olověný drát, EKG kabel a olověný drát, NIBP manžetu, IBP kabel, teplotní sondu, Holterův kabel a olověný drát, lékařskou náhradní baterii atd.

Populární Tagy: Nonin 7pin pěnový jednorázový senzor spo2, výrobci, dodavatelé, továrna, levné, koupit
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit
-

Kompatibilní snímač NonO 8500 jednorázový SpO2 s lep...
-

BCI 1300,1301 Jednorázový senzor SpO2 pro dospělé / ...
-

Kompatibilní snímač SpO2 Novametrix AS120
-

Biopin kompatibilní jednorázový senzor SpO2, 9 pinů
-

Nihon Kohden DB9 Likvidační senzor sondy SpO2
-

Kompatibilní senzory sondy SpO2 pro jednorázové použ...

