Nellcor kompatibilní 7pólová jednorázová sonda SpO2
Kompatibilní: Nellcor N100 (kabel předzesilovače), N180, N200 (kabel předzesilovače), N 20, NPB-40, NPB-75, NPB-290/5, N-390, N-395, N-3000 , N-6000
Číslo dílu: PS5K0010
Platební podmínky: T / T, Western Union, Paypal
Způsob dopravy: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, po moři
Dodací lhůta: 1-7 pracovních dnů
K dispozici jsou vzorky
Popis
Nellcor Compatible 7 pin Disposable SpO2 Probe
Kompatibilní:Nellcor N100 (kabel předzesilovače), N180, N200 (kabel předzesilovače), N 20, NPB-40, NPB-75, NPB-290/5, N-390, N-395, N-3000, N -6000
Popis:Nellcor Non-oximax jednorázová sonda SPO2, 0,9 m, elastická tkanina
Číslo dílu:PS5K0010
Technologie Spo2:Neoximax
Technické specifikace:
| Jméno výrobku | jednorázová sonda sp2 |
| Místo původu | Guangdong, Čína |
| Jméno značky | Pray-med |
| Certifikace | CE / ISO |
| Materiál kabelu | PVC bunda |
| Průměr kabelu | 3 mm |
| Barva kabelu | Šedá |
| Konektor přístroje | DB 9Pin Dvouklíčový konektor |
| Boční konektor senzoru | Elastická tkanina pro dospělé / novorozence |
| Délka kabelu | 0,9 m / 3 stop |
| Balení | Rozdělené balení s PE sáčkem |
| Klasifikace nástrojů | Třída II |
| Vlastnosti | EKG monitor, EKG stroj |
| Hmotnost | 30g |

Populární Tagy: nellcor kompatibilní 7 pinová jednorázová sonda sp2, výrobci, dodavatelé, továrna, levné, koupit
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit
-

Kompatibilní snímače DateX-Ohmeda OXY-AF-10 OxyTip p...
-

Datascope DB9 kompatibilní jednorázové snímače SpO2 ...
-

Nihon Kohden Jednorázový senzor SpO2 pro dospělé TL-...
-

Nevinitelný kompatibilní nelepivý pěnový jednorázový...
-

Biopin kompatibilní jednorázový senzor SpO2, 9 pinů
-

Nihon Kohden DB9 Likvidační senzor sondy SpO2



