Senzorový kabel sondy Newtech SpO2 NT3A
Kompatibilní: Newtech NT3A, NT3B, NT3E, NT3F
Velikosti: Dospělý silikonový měkký, dětský silikonový měkký
Originál: Guangdong, Čína
Značka: modlit se
Popis
Senzorový kabel sondy Newtech SpO2 NT3A
Popis:
| Barva kabelu | Šedá |
|---|---|
| Průměr kabelu | 4 dělení na 2,5 * 2 mm |
| Materiál kabelu | TPU Jacket |
| Kategorie | SpO2 |
| Certifikace | CE, ISO |
| Konektor distální | 12kolíkový kulatý konektor |
| Proximální konektor | Pediatric Soft |
| Latex zdarma | Ano |
| Typ balení | Taška |
| Balicí jednotka | 1 |
| Velikost pacienta | Pediatric (15-40 kg) |
| Technologie SpO2 | Digitální |
| Sterilní | Ne |
| Celková délka kabelu | 3 m |
| Záruka | 12 měsíců |
| Hmotnost | 150 g |
Funkce:
1 Prémiová kvalita, konkurenceschopná cena, dobře vypadající, bezstarostně rychlé dodání
2.Materiály konektoru a kabelu odpovídají standardům UL a Rohs
3.Kvalita 100% zajištěna, přesné měření a rychlá odezva
4.Superior flexibilita a trvanlivost
5.Technologický proces: řezání, svařování, formování, montáž a testování
6.OEM / ODM k dispozici, přizpůsobitelné a výkresy jsou přijímány
7.Sample Order a Small Order jsou přijímány
8. Platební podmínky: T / T, Paypal, Western Union, Money Gram
9. Způsoby doručení: DHL, EMS, UPS nebo Fedex
Populární Tagy: Senzorový kabel sondy Newtech SpO2 NT3A, výrobci, dodavatelé, továrny, levné, koupit
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit
-

Kompatibilní M1191bl Philips Mp20 8pin SpO2 snímač
-

Datascope 0020-00-071-01 8pin SpO2 snímač s CE a ISO
-

Senzor 934SDN SpO2 kompatibilní s kritikem / CSI
-

Kontron 7138 Dospělý prstový snímač SpO2, 12pin
-

Kompatibilní senzor Nellcor Oximax DB9 Adult Spo2 Se...
-

Senzor kabelu pro přímé použití adaptéru SpO2 pro do...

