
Senzor kabelu pro přímé použití adaptéru SpO2 pro dospělé svorky přímo na adaptér
Kompatibilní: Nellcor, Masimo, Mindray, Philips, GE Healthcare, Nihon Kohden
Velikosti: Dospělý prstový klip, dětský prstový klip, dospělý silikonový měkký, dětský silikonový měkký, novorozenecký zábal (nerozpojitelný), novorozenecký zábal (odnímatelný)
Originál: Guangdong, Čína
Značka: modlit se
Popis
Senzor kabelu pro přímé použití adaptéru SpO2 pro dospělé svorky přímo na adaptér
Kompatibilita:
| Výrobce | Modelka |
|---|---|
| Bitmos | sat 800, sat 801, sat 805, sat 816, satPuls |
| CAS Med | 511 |
| Cardio Aid | 200 |
| Covidien> Nellcor | N-3000, N-390, N-395, N-550, N-560, N-595, N-600, N-6000, N-600x, NPB-290, NPB-295, Symfonie N-3000 |
| Kritérium | 506DNV3, 506DNVP3, 506LNV3, 506LNVP3, 506NV3, 506NVP3 |
| DRE | Waveline |
| Datex Ohmeda | Cardiocap / 5, ochrana CM5 |
| Digicare | LW600 |
| Fukuda Denshi | Dynascope DS-7100 |
| GE Healthcare> Critikon> Dinamap | Carescape B650, Carescape V100, Dinamap ProCare s moduly Masimo Pro 1000, E-NSAT, M-NSAT, Pro 1000, Pro 1000 V3, Pro 200, Pro 300, Pro 300V2, Pro 400, Pro Series, Pro Series V2, ProCare, ProCare 200, ProCare 300, ProCare 400, ProCare Ausculatory 400, ProSeries V2, V300 |
| Huntleigh | Všechno |
| Invivo | Escort II OPT30 Prism, MDE Prism Escort, T8 |
| Masimo | Všichni, Rad-5 |
| Mediana | YM6000 |
| Medtronic> Physio Control | Lifepak 11, Lifepak 12, Lifepak 15, Lifepak 20, Lifepak 20E |
| Střední známka> Cardell | 9403, 9500HD |
| Mindray> Datascope | Accutor V, Accutorr Plus, Accutorr Plus (Nellcor), Accutorr V, Duo, EPM4, Passport 2, Passport 2LT, Passport V, Passport XG, Spectrum, Spectrum OR, Trio, V12, V21 |
| Nihon Kohden | BSM-2300, BSM-2304A, BSM-4100, BSM-4104A, BSM-4114A, BSM-5100 |
| Omron> Colin | BP-306, BP-508, BP-808, BP-88, BP-88S, BP-S510, Press-Mate, T105NXM |
| Oridion | Capnostream 20 |
| Philips | Prodigy, VS1 |
| Respironika | Alice 5 |
| Welch Allyn | 42NT0-E1 LXi, 45NE0-E1 LX, 53STP, Propaq CS, Spot Vital Signs 42MTB-E1, Spot Vital Signs 42NTB-E1, Spot Vital Signs lXi |
| Zoll | Řada E, řada M, řada R |
| Barva kabelu | Šedá |
|---|---|
| Průměr kabelu | 4 mm |
| Materiál kabelu | TPU Jacket |
| Kategorie | SpO2 |
| Certifikace | FDA, CE, ISO 80601-2-61: 2011, ISO10993-1, 5, 10: 2003E, TUV, vyhovující RoHS |
| Konektor distální | DB 14kolíkový konektor |
| Proximální konektor | Dospělý klip |
| Latex zdarma | Ano |
| Typ balení | Taška |
| Balicí jednotka | 1 |
| Velikost pacienta | Dospělý (> 40 kg) |
| Technologie SpO2 | Nellcor OxiSmart |
| Sterilní | Ne |
| Celková délka kabelu | 3 m |
| Záruka | 12 měsíců |
| Hmotnost | 150 g |
Funkce:
1 Prémiová kvalita, konkurenceschopná cena, dobře vypadající, bezstarostně rychlé dodání
2.Materiály konektoru a kabelu odpovídají standardům UL a Rohs
3.Kvalita 100% zajištěna, přesné měření a rychlá odezva
4.Superior flexibilita a trvanlivost
5.Technologický proces: řezání, svařování, formování, montáž a testování
6.4 Dostupné velikosti: dospělý, dětský, novorozenec a dítě
7.OEM / ODM k dispozici, přizpůsobitelné a výkresy jsou přijímány
8.Sample Order a Small Order jsou přijímány
9. Platební podmínky: T / T, Paypal, Western Union, Money Gram
10. Způsoby doručení: DHL, EMS, UPS nebo Fedex
Populární Tagy: dospělý klip tpu materiál opakovaně použitelný sonda sondy přímo adaptérový kabel senzor, výrobci, dodavatelé, továrna, levné, koupit
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit
-

BCI kompatibilní 3401,3304,3303,3302,3301,3300 Monit...
-

Goldway Choice 5pin One Nozzle Neonate Wrap SpO2 senzor
-

Kompatibilní sada Spacelabs 91369/91370 SpO2 pro sen...
-

Senzor 934SDN SpO2 kompatibilní s kritikem / CSI
-

Dolphin Masimo DB 14pins Kompatibilní senzor SpO2 pr...
-

GE Marquette (Masimo) kompatibilní snímač pulzního o...

