Senzorový senzor sondy Soft SpO2 C30 C50
Kompatibilní: Comen C30 C50
Velikosti: Dospělý prstový klip, dětský prstový klip, dospělý silikonový měkký, dětský silikonový měkký, novorozenecký zábal (nerozpojitelný), novorozenecký zábal (odnímatelný)
Originál: Guangdong, Čína
Značka: modlit se
Popis
Senzorový senzor sondy Soft SpO2 C30 C50
Technické specifikace:
| Barva kabelu | Šedá |
|---|---|
| Průměr kabelu | 4 mm |
| Materiál kabelu | TPU Jacket |
| Kategorie | SpO2 Sensor |
| Certifikace | FDA, CE, ISO 80601-2-61: 2011, ISO10993-1, 5, 10: 2003E, TUV, vyhovující RoHS |
| Konektor distální | 12kolíkový kulatý konektor |
| Proximální konektor | Pediatric Soft |
| Latex zdarma | Ano |
| Typ balení | Taška |
| Balicí jednotka | 1 |
| Velikost pacienta | Dospělý (> 40 kg) |
| Technologie SpO2 | Digitální |
| Sterilní | Ne |
| Celková délka kabelu | 3 m |
| Záruka | 12 měsíců |
| Hmotnost | 150 g |
Vlastnosti :
1 Prémiová kvalita, konkurenceschopná cena, dobře vypadající, bezstarostně rychlé dodání
2.Materiály konektoru a kabelu odpovídají standardům UL a Rohs
3.Kvalita 100% zajištěna, přesné měření a rychlá odezva
4.Superior flexibilita a trvanlivost
5.Technologický proces: řezání, svařování, formování, montáž a testování
6.OEM / ODM k dispozici, přizpůsobitelné a výkresy jsou přijímány
7.Sample Order a Small Order jsou přijímány
8. Platební podmínky: T / T, Paypal, Western Union, Money Gram
9. Způsoby doručení: DHL, EMS, UPS nebo Fedex
Populární Tagy: Snímač kabelů sondy Comen Soft SpO2 C30 C50, výrobci, dodavatelé, továrny, levný, koupit
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit
-

Bruker M3 kompatibilní senzor SpO2 pro dospělé
-

Kompatibilní senzor Pulse Oximeter Nellcor Oximax DB...
-

Kontron 7138 Dospělý prstový snímač SpO2, 12pin
-

Nihon Kohden Round 10pin Adult Spo2 Sensor kompatibi...
-

Nihon Kolden opakovaně použitelný senzor sondy SpO2
-

Senzor kabelu pro přímé použití adaptéru SpO2 pro do...

