
Výměna dobíjecí baterie EKG HYLB-102
Kompatibilní: CONTEC EDAN SE-301 a MINDRAY ECG-03A, JHOTA-99K-00
Platební podmínky: T / T, Western Union, Paypal
Způsob dopravy: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, po moři
Dodací lhůta: 3-7 pracovních dnů
K dispozici jsou vzorky
Popis
Pokud hledáte náhradní akumulátorovou baterii ECG hylb-102, kontaktujte naši továrnu. Jako jeden z předních výrobců a dodavatelů v Číně vám nebudeme nabízet nejlevnější, ale konkurenceschopnou cenu a vynikající služby. Ujišťujeme vás, že si můžete koupit kvalitní výrobky.
Výměna dobíjecí baterie EKG HYLB-102
Místo původu:Čína
Jméno značky:CONTEC Edan Mindray
Osvědčení:CE
Modelové číslo:18287-2000, TWSLB-005, JHOTA-99K-00
Minimální množství pro objednání:1ks
Cena:jak bylo diskutováno
Čas doručení:1-3 pracovní dny
Možnost dodávky:600ks / týden
Technické specifikace:
| Jméno výrobku | Lékařská dobíjecí baterie |
| Místo původu | Guangdong, Čína |
| Jméno značky | Pray-med |
| Certifikace | CE / ISO |
| Velikost | 73 * 20 * 70 mm |
| Jmenovitá kapacita | 2600 mAh |
| Hmotnost | 189g |
| Typ | LI-ION |
| Jmenovité napětí | 14.4v |
| aplikace | CONTEC EDAN SE-301 a MINDRAY ECG-03A, JHOTA-99K-00 |
| Barva | Modrý |
| Balík | Jednotlivé pole |

Populární Tagy: náhradní baterie dobíjecí baterie hylb-102, výrobci, dodavatelé, továrny, levné, koupit
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit







