
Baterie pro pacientské monitorovací baterie pro Mindray
Kompatibilní : Mindray LI23S001A PM-8000E PM7000 IPM-9800
Platební podmínky: T / T, Western Union, Paypal
Způsob dopravy: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, po moři
Dodací lhůta: 3-7 pracovních dnů
K dispozici jsou vzorky
Popis
Pokud hledáte baterie monitorů zdravotnických zařízení pro pacienty, které vás zajímají, navštivte naši továrnu. Jako jeden z předních výrobců a dodavatelů v Číně vám nebudeme nabízet nejlevnější, ale konkurenceschopnou cenu a vynikající služby. Ujišťujeme vás, že si můžete koupit kvalitní výrobky.
Baterie pro pacientské monitorovací baterie pro Mindray
Místo původu:Čína
Jméno značky:Mindray
Osvědčení:CE
Modelové číslo:MindrayLI23S001A PM-8000E PM7000 IPM-9800
Minimální množství pro objednání:1ks
Cena:jak bylo diskutováno
Čas doručení:1-3 pracovní dny
Dodávka:600ks / týden
Technické specifikace:
| Jméno výrobku | Lékařská dobíjecí baterie |
| Místo původu | Guangdong, Čína |
| Jméno značky | Pray-med |
| Certifikace | CE / ISO |
| Velikost | 182 * 26,1 * 61 mm |
| Jmenovitá kapacita | 4400 mAh |
| Hmotnost | 330g |
| Typ | LI-ION |
| Jmenovité napětí | 11.1v |
| aplikace | Defigard 5000, Argus PRO LifeCare 2, DG5000 |
| Barva | Černá |
| Balík | Jednotlivé pole |


Populární Tagy: pacientský monitor lékařské vybavení baterie pro mindray, výrobci, dodavatelé, továrny, levné, koupit
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit







