
Náhradní baterie pro monitor Mindray IMEC8
Kompatibilní : Mindray IMEC8, IMEC10, IMEC12, IPM8, IPM10, IPM12, IMEC5 , IMEC7
Platební podmínky: T / T, Western Union, Paypal
Způsob dopravy: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, po moři
Dodací lhůta: 3-7 pracovních dnů
K dispozici jsou vzorky
Popis
Náhradní baterie pro monitor Mindray IMEC8
Místo původu:Čína
Jméno značky:Mindray
Osvědčení:CE
Kompatibilní:LI13I001A
Minimální množství pro objednání:1ks
Cena:jak bylo diskutováno
Čas doručení:1-3 pracovní dny
SupplyAbility:600 ks / týden
Nadproudová a zkratová inteligentní ochranná deska
Technické specifikace:
| Jméno výrobku | Lékařská dobíjecí baterie |
| Místo původu | Guangdong, Čína |
| Jméno značky | Modlete se |
| Certifikace | CE / ISO |
| Velikost | 148 * 60 * 23 mm |
| Nominální kapacita | 4500 mAh |
| Hmotnost | 330G |
| Typ | LI-ION |
| Jmenovité napětí | 11.1V |
| aplikace | Mindray IMEC8, IMEC10, IMEC12, IPM8, IPM10, IPM12 , imec5 , IMEC7 |
| Množství buněk | 6 buněk |
| Barva | Černá |
| Balík | Jednotlivá krabice |

Populární Tagy: náhradní baterie monitoru mindray imec8, výrobci, dodavatelé, továrna, levné, koupit
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit







