
Biolight LB-02 Li-ion náhradní baterie
Číslo modelu : LB-02,12-100-0001
Platební podmínky: T / T, Western Union, Paypal
Způsob dopravy: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, po moři
Dodací lhůta: 3-7 pracovních dnů
K dispozici jsou vzorky
Popis
Pokud hledáte náhradní lithium-iontovou baterii lb-02, kontaktujte naše továrny. Jako jeden z předních výrobců a dodavatelů v Číně vám nebudeme nabízet nejlevnější, ale konkurenceschopnou cenu a vynikající služby. Ujišťujeme vás, že si můžete koupit kvalitní výrobky.
Biolight LB-02 Li-ion náhradní baterie
Místo původu:Čína
Jméno značky:Biolight
Osvědčení:CE
Kompatibilní:LB-02-12-100-0001
Minimální množství pro objednání:1ks
Cena:jak bylo diskutováno
Čas doručení:1-3 pracovní dny
Dodávka:600ks / týden
Technické specifikace:
| Jméno výrobku | Lékařská dobíjecí baterie |
| Místo původu | Guangdong, Čína |
| Jméno značky | Pray-med |
| Certifikace | CE / ISO |
| Velikost | 63 * 42 * 12,06 mm |
| Jmenovitá kapacita | 1800 mAh |
| Hmotnost | 42g |
| Typ | Li-ion |
| Jmenovité napětí | 3.7V |
| Baterie baterie POČET | 1 buňka |
| aplikace | BiolightA2, A3, A4, A5, A6, A8, Q5 |
| Barva | Černá |
| Balík | Jednotlivé pole |

Populární Tagy: biolight lb-02 li-ion náhradní baterie, výrobci, dodavatelé, továrna, levné, koupit
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit







