Baterie zdravotnického vybavení Mindray Dobíjecí
Kompatibilní Def defibrilátor Mindray D5 D6 022-00012-00 LI34I001A
Platební podmínky: T / T, Western Union, Paypal
Způsob dopravy: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, po moři
Dodací lhůta: 3-7 pracovních dnů
K dispozici jsou vzorky
Popis
Baterie zdravotnického vybavení Mindray Dobíjecí
Místo původu:Čína
Jméno značky:Mindray
Osvědčení:CE
Modelové číslo:Defibrilátor Mindray D5 D6 022-00012-00 LI34I001A
Minimální množství pro objednání:1ks
Cena:jak bylo diskutováno
Čas doručení:1-3 pracovní dny
Dodávka:600ks / týden
Technické specifikace:
| Jméno výrobku | Lékařská dobíjecí baterie |
| Místo původu | Guangdong, Čína |
| Jméno značky | Pray-med |
| Certifikace | CE / ISO |
| Velikost | 173 * 64,11 * 47,19 mm |
| Jmenovitá kapacita | 6600 mAh |
| Hmotnost | 900g |
| Typ | LI-ION |
| Jmenovité napětí | 14.8V |
| aplikace | D5, D6, Z5 (ultrazvuk), Z6 Ultrazvukový stroj DP-50, DP-50T, DP-50Vet |
| Barva | Šedá |
| Balík | Jednotlivé pole |


Populární Tagy: dobíjecí baterie pro lékařské zařízení mindray, výrobci, dodavatelé, továrny, levné, koupit
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit









