Baterie pro zdravotnická zařízení EKG Cardiocare 2000
Kompatibilní : BIONET EKG cardiocare 2000, Cardio 7 EKG3000
Platební podmínky: T / T, Western Union, Paypal
Způsob dopravy: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, po moři
Dodací lhůta: 3-7 pracovních dnů
K dispozici jsou vzorky
Popis
Baterie pro zdravotnická zařízení EKG Cardiocare 2000
Místo původu: Čína
Název značky: BIONET
Certifikace: CE
Číslo modelu: Cardiocare 2000
Minimální množství objednávky: 1ks
Cena: jak bylo uvedeno
Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
Dodávka: 600ks / týden
Technické specifikace:
| Jméno výrobku | Lékařská dobíjecí baterie |
| Místo původu | Guangdong, Čína |
| Jméno značky | Pray-med |
| Certifikace | CE / ISO |
| Kompatibilní | Korea BIONET EKG300012 BIONET EKG cardiocare 2000, Bionet Cardiotouch 3000, Cardio Touch 3000.Cardio 7 Monitor EKG Bionet America Inc CardioTouch 3000 |
| Velikost | 142 * 29 * 5 mm |
| Jmenovitá kapacita | 4200 mAh |
| Hmotnost | 450g |
| Typ | NI-MH |
| Jmenovité napětí | 12V |
| aplikace | EKG monitor stroje a pacienta |
| Barva | zelená |
| Balík | Jednotlivé pole |


Populární Tagy: baterie pro lékařské vybavení ekg cardiocare 2000, výrobci, dodavatelé, továrny, levné, koupit
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit









