EKG Machine Medical Device Battery Biocare
Kompatibilní : Biocare ECG-1200 ECG-1210 ECG-1201 HYLB-683 HYLB-293
Platební podmínky: T / T, Western Union, Paypal
Způsob dopravy: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, po moři
Dodací lhůta: 3-7 pracovních dnů
K dispozici jsou vzorky
Popis
EKG Machine Medical Device Battery Biocare
Místo původu: Čína
Název značky: biocare
Certifikace: CE
Číslo modelu: HYLB-683
Minimální množství objednávky: 1ks
Cena: jak bylo uvedeno
Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
Dodávka: 600ks / týden
Technické specifikace:
| Jméno výrobku | Dobíjecí LI-IONBattery |
| Místo původu | Guangdong, Čína |
| Jméno značky | Pray-med |
| Certifikace | CE / ISO |
| Velikost | 67 * 47 * 36 mm |
| Jmenovitá kapacita | 2200 mAh |
| Hmotnost | 185g |
| Typ | LI-ION |
| Jmenovité napětí | 14.8V |
| aplikace | EKG stroj |
| Barva | Modrý |
| Balík | Jednotlivé pole |


Populární Tagy: EKG stroj lékařské zařízení baterie biologická péče, výrobci, dodavatelé, továrna, levné, koupit
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit









