
Biolight EKG stroj náhradní baterie M66
Kompatibilní: Biolight M8000, M8500, M9000, M9000A, M9500, M66, BIONICS BPM 770 GUARDIAN, Rainbow PM-9000A, M69, Argus LMS-10
Platební podmínky: T/T, Western Union, Paypal
Způsob dopravy: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, po moři
Dodací lhůta: 3-7 pracovních dnů
Vzorky jsou k dispozici
Popis
Biolight EKG stroj náhradní baterie M66
Místo původu:Čína
Značka:Biolight
Certifikační:Ce
Kompatibilní:LI1104C,12-100-0006
Minimální objednací množství:1ks
Cena:jak je diskutováno
Dodací lhůta:1-3 pracovní dny
Schopnost dodávky:600ks / týden
Technické specifikace:
| Název produktu | Lékařská dobíjecí baterie |
| Místo původu | Guangdong, Čína |
| Značka | Modlete se-med |
| Certifikace | CE/ISO |
| Velikost | 180,1*60,5*24,1 mm |
| Jmenovitá kapacita | 5200mAh |
| Hmotnost | 330g |
| Typ | Li-ion |
| Jmenovité napětí | 11.1v |
| Aplikace | Biolight M8000, M8500, M9000, M9000A, M9500, M66, BIONICS BPM 770 GUARDIAN, Duha PM-9000A, M69, Argus LMS-10 |
| Množství buněk | 6 Buňka |
| Barev | Šedé |
| Balíček | Individuální krabice |

Populární Tagy: biolight EKG stroj náhradní baterie m66, výrobci, dodavatelé, továrna, levné, koupit
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit







