M1968A/M1644A/M1673A/M1671A EKG kabelový drát 5-vede
Katalog: EKG
Typ výrobku: EKG olověné dráty
Mininum Objednávka Množství: 1KS
Certifikace: CE/ ISO13485
Cena: Vyjednávání
Popis
M1968A/M1644A/M1673A/M1671A EKG kabelový drát 5-vede
Místo původu:Čína
Platební podmínky:100% T / T, Western Union, Paypal
Způsob dopravy:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, po moři
Dodací lhůta:1-3 dny pro vzorek, 7-14 dní pro velkou objednávku po zaplacení.
Schopnost dodávky:600ks / týden
Specifikace:
*Okolní teplota: 0 až 40 °C (32 až 104 °F)
*Relativní vlhkost: 0% až 80%
*Hyperbarický tlak: 86kPa-106kPa
* Materiály: Vysoce kvalitní TPU bunda kabel, 3m délka, šedá
Podrobnosti o produktu:
| Název produktu | Prodlužovací kabel IBP |
| Místo původu | Guangdong, Čína |
| Značka | Modlete se-med |
| Certifikace | CE/ISO |
| Kompatibility | Philips |
| Barva kabelu | Šedé |
| Délka kabelu kufru | 2,7 m |
| Délka olověného kabelu | 0,9 m |
| Materiál kabelu | TPU bunda |
| Průměr olověného kabelu | 2,6 mm |
| Číslo zájemce | 5 zájemců |
| Konektor pro ukončení pacienta | Klip |
| Hmotnost | 150G |
| Typ | Kabel EKG |
| Standardní | Iec |
| Balíček | 1kusový balíček v PE sáčku, pak dát do 1 kartonu |
| Záruka | 1 rok |


Populární Tagy: m1968a/m1644a/m1673a/m1671a ekg kabel 5-vede, výrobci, dodavatelé, továrna, levné, koupit
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit
-

Datex, siemens, goldway, bionet LL Typ 3lead Drát, S...
-

GE Marqutte Dash PRO4000 Elegantní elektroda, IEC / ...
-

Nihon Kohden BR903P 3-žilový vodič EKG pro snap, klip
-

Univerzální kabelové vodiče (bez konektoru) EKG, 5 v...
-

GE Marquette Disposable ECG Leadwire 5 Leads
-

Philips Jednorázový svodový vodič EKG pro 5 vodičů




