
Drager EKG Leadwire 3 svody MS16231 MP03402
Katalog: EKG
Typ produktu: EKG kabel Leadwire
Minimální objednané množství: 1 KS
Certifikace: CE / ISO13485
Cena: Vyjednávání
Popis
Drager EKG Leadwire 3 svody MS16231 MP03402
Místo původu:Čína
Platební podmínky:100% T / T, Western Union, Paypal
Způsob dopravy:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, po moři
Čas doručení:1-3 dny pro vzorek, 7-14 dní pro velkou objednávku po zaplacení.
SupplyAbility:600 ks / týden
Specifikace:
* Okolní teplota: 0 až 40 ° C (32 až 104 ° F)
* Relativní vlhkost: 0% až 80%
* Hyperbarický tlak: 86 kPa - 106 kPa
* Materiály: Vysoce kvalitní kabel pláště TPU, délka 3 m, šedá
Detaily produktu:
| Jméno výrobku | Prodlužovací kabel IBP |
| Místo původu | Guangdong, Čína |
| Jméno značky | Modlete se |
| Certifikace | CE / ISO |
| Barva kabelu | Šedá |
| Délka hlavního kabelu | 2.7m |
| Délka olověného kabelu | 0.9m |
| Materiál kabelu | TPU bunda |
| Průměr olověného kabelu | 2,6 mm |
| Číslo zájemce | 3 vodiče |
| Konektor na konci pacienta | klip |
| Hmotnost | 150G |
| Typ | EKG kabel |
| Balík | Balení 1 kus v PE sáčku a poté vloženo do 1 kartonu |
| Záruka | 1 rok |

Populární Tagy: zásuvka ecg leadwire 3 vodiče ms16231 mp03402, výrobci, dodavatelé, továrna, levné, koupit
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit







