Nová 3kolíková teplotní sonda Medix DIR-10 pro dospělé/děti/novorozence
Katalog: Teplota
Typ produktu: Teplotní sonda
Minimální objednané množství: 1KS
Certifikace: CE/ISO13485
Cena: k jednání
Popis
3kolíková nová teplotní sonda Medix DIR-10 pro dospělé/děti/novorozence
| Barva kabelu | Šedá |
|---|---|
| Průměr kabelu | 4 mm |
| Materiál kabelu | TPU bunda |
| Kategorie | Teplota |
| Certifikace | CE, ISO |
| Kanál | Singl |
| Konektor distální | Kulatý, 3kolíkový konektor, s klíčem |
| Proximální konektor | Skin Sensor |
| Latex zdarma | Ano |
| Typ balení | Taška |
| Velikost pacienta | Dospělý/Pediatrický/Novorozenec |
| Typ rezistoru | Řada NTC |
| Sterilní | Ne |
| Řada Temp NTC | NTC/R25=2,252K |
| Teplotní rozsah | 77-113° F (25-45° C) |
| Celková délka kabelu | 3m |
| Záruka | 12 měsíců |


Připomínka:
při výběru lékařské teplotní sondy pečlivě zkontrolujte níže uvedené body:
zda je konektor lékařské teplotní sondy skutečně kompatibilní s vaším monitorem?
zda je pacientský terminál správný typ, který chcete?
dodává se také: lékařská teplotní sonda pro děti, s konektorem kůže/jícnu/retal, jednorázový konektor.
A lékařské teplotní sondy pro mnoho různých značek.
Populární Tagy: nová medix dir-10 dospělá/pediatrická/novorozenecká 3pinová teplotní sonda, výrobci, dodavatelé, továrna, levné, koupit
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit
-

GE Giraffe / Omnibed / Panda pro opakovanou použitel...
-

Jednorázová teplotní sonda pro Datex Ohmeda
-

Sonda kompatibilní se snímačem teploty
-

Povrch pokožky s kompatibilní teplotní sondou YSI 400
-

Drager Air Shields Kompatibilní opakovaně použitelné...
-

Drager Air Shields opakovaně použitelná teplotní sonda



