Kompatibilní teplotní kabel Philips
Platební podmínky: T / T, Western Union, Paypal
Způsob dopravy: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, po moři
Dodací lhůta: 3-7 pracovních dnů
MOQ: 50 ks
Popis
Kompatibilní teplotní kabel Philips
Platební podmínky: T / T, Western Union, Paypal
Způsob dopravy: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, po moři
Dodací lhůta: 3-7 pracovních dnů
MOQ: 50 ks
Technické specifikace:
| Jméno výrobku | Kabel teploty |
| Místo původu | Guangdong, Čína |
| Jméno značky | Pray-med |
| Modelové číslo | Kosmické lodě |
| Certifikace | CE / ISO |
| Materiál kabelu | TPU |
| Průměr kabelu | 4 mm |
| Barva kabelu | Šedá |
| Konektor distální | Kruhový, 2kolíkový Konektor, Klíč |
| Proximální konektor | Zásuvkový konektor Mono |
| Délka kabelu | 0.3m |
| Balení | Jednotlivé balení |
| Klasifikace nástrojů | Třída II |
| Vlastnosti | EKG monitor, EKG stroj |
| Hmotnost | 150g |
| Záruka | 1 rok |

Populární Tagy: teplotní kabel kompatibilní s philips, výrobci, dodavatelé, továrna, levné, koupit
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit
-

Kompatibilní Mek Mp150 Mp110 SpO2 Prodlužovací kabel...
-

Biolight 5-pinový novorozenecký zábal SpO2 Sensor M6...
-

Kabel kompatibilního adaptéru teploty Spacelabs - 70...
-

Kabel adaptéru teploty GE Healthcare YSI 400
-

Kabel adaptéru teploty GE Healthcare YSI 700
-

Kompatibilní prodlužovací kabel GE Marquette



