
RVS-100 kompatibilní prodlužovací kabel Spo2
Platební doba: T / T, Western Union, Paypal
Způsob dopravy: DHL, UPS, EMS, TNT, Fedex, po moři
Dodací lhůta: 1-7 dní (v závislosti na množství)
MOQ: 30ks
Popis
RVS-100 kompatibilní prodlužovací kabel Spo2
Platební doba: T / T, Western Union, Paypal
Způsob dopravy: DHL, UPS, EMS, TNT, Fedex, po moři
Dodací lhůta: 1-7 dní (v závislosti na množství)
MOQ: 30ks
Technické specifikace:
| Typ | Prodlužovací kabel Spo2 |
| Osvědčení | CE / ISO |
| Barva kabelu | Šedá |
| Průměr kabelu | 4 mm |
| Materiál kabelu | TPU Jacket |
| Délka kabelu kabelu | 2.4m |
| Proximax konektor | 14kolíkový konektor Nellcor Oximax |
| Distální konektor | DB9 Žena |
| Klasifikace nástrojů | Třída II |
| Velikost pacienta | Dospělý / dětský |
| Čistá hmotnost | 150g |
| Záruka | jeden rok |

Populární Tagy: prodlužovací kabel kompatibilní s rvs-100, výrobci, dodavatelé, továrna, levné, koupit
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit
-

Data Cable-Ohmeda kompatibilní SpO2 adaptérový kabel
-

Nihon Kohden JL-906P SpO2 Prodlužovací kabel / adapt...
-

Kompatibilní kabel Bionet 7pin SpO2 / prodlužovací k...
-

Covidien Nellcor kompatibilní 9pinový prodlužovací a...
-

Nellcor kompatibilní adaptérový kabel SpO2
-

Kompatibilní prodlužovací kabel SpO2 od společnosti ...

