Kompatibilní prodlužovací kabel pro krátké spO2 Masimo LNC MAC-180
Platební podmínky: T / T, Western Union, Paypal
Způsob dopravy: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, po moři
Dodací lhůta: 3-7 pracovních dnů
MOQ: 50 ks
Popis
Kompatibilní prodlužovací kabel Masimo Short SpO2LNC MAC-180
Platební podmínky:T / T, Western Union, Paypal
Způsob dopravy:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, po moři
Dodací lhůta:3-7 pracovních dnů
MOQ:50 ks
Technické specifikace:
| Jméno výrobku | Prodlužovací kabel Spo2 |
| Místo původu | Guangdong, Čína |
| Jméno značky | Pray-med |
| Modelové číslo | Masimo |
| Certifikace | CE / ISO |
| Materiál kabelu | TPU |
| Průměr kabelu | 4 mm |
| Barva kabelu | Šedá |
| Konektor distální | Mužský masivní konektor DB9 Pin |
| Proximální konektor | Zásuvka DB9 |
| Délka kabelu | 2.4m |
| Balení | Jednotlivé balení |
| Klasifikace nástrojů | Třída II |
| Vlastnosti | EKG monitor, EKG stroj |
| Hmotnost | 100g |
| Záruka | 1 rok |


Populární Tagy: Kompatibilní prodlužovací kabel Masimo Short SpO2 LNC MAC-180, výrobci, dodavatelé, továrny, levné, koupit
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit
-

Kabel adaptéru Biolight Digital MonitorA3, A5, A6, A8
-

Kompatibilní modul Invivo Nellcor 9383 SpO2 adaptéro...
-

Kabel adaptéru Datascope Passport / prodlužovací kabel
-

Adaptérový kabel SpO2 DB9 Pro Masimo LNC-10 2056
-

Nihon Kohden Kompatibilní prodlužovací kabel Spo2
-

Silikonový bipolární kabel EURO US Electrosurgica op...




