Drager Siemens Kompatibilní kabely adaptéru senzoru Spo2
Kompatibilní číslo modelu: SC6000, 7000, 9000 SC6002XL, SC8000, SC9000XL (OxiSmart) (non-oximax)
Platební doba: T / T, Western Union, Paypal
Způsob dopravy: DHL, UPS, EMS, TNT, Fedex, po moři
Dodací lhůta: 1-7 dní (v závislosti na množství)
MOQ: 30ks
Popis
Drager Siemens Kompatibilní kabely adaptéru senzoru Spo2
Kompatibilní číslo modelu: SC6000, 7000, 9000 SC6002XL, SC8000, SC9000XL (OxiSmart) (non-oximax)
Platební doba: T / T, Western Union, Paypal
Způsob dopravy: DHL, UPS, EMS, TNT, Fedex, po moři
Dodací lhůta: 1-7 dní (v závislosti na množství)
MOQ: 30ks
Technické specifikace:
| Typ | Prodlužovací kabel Spo2 |
| Osvědčení | CE / ISO |
| Barva kabelu | Šedá |
| Průměr kabelu | 4 mm |
| Materiál kabelu | TPU Jacket |
| Délka kabelu kabelu | 2.4m |
| Proximax konektor | Kulatý 7kolíkový konektor |
| Distální konektor | DB9 Žena |
| Klasifikace nástrojů | Třída II |
| Velikost pacienta | Dospělý / dětský |
| Čistá hmotnost | 150g |
| Záruka | jeden rok |


Populární Tagy: kabely adaptéru senzoru siemens kompatibilní spo2, výrobci, dodavatelé, továrny, levné, koupit
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit
-

Kompatibilní kabel Biolght 12pin M9500 M9000 M7000 M...
-

Spacelabs 7pin kompatibilní spO2 adaptérový kabel / ...
-

Nihon Kohden JL-906P SpO2 Prodlužovací kabel / adapt...
-

Kompatibilní modul Invivo Nellcor 9383 SpO2 adaptéro...
-

Comen C 50 Kompatibilní SpO 2 Adaptérový kabel
-

LNC-10 Adaptérový kabel Masimo Spo2, 20kolíkový



