Prodlužovací kabel 7 pinů Draeger - 3368433
Číslo dílu: Draeger 3368433
Platební podmínky: T / T, Western Union, Paypal
Způsob dopravy: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, po moři
Dodací lhůta: 3-7 pracovních dnů
K dispozici jsou vzorky
Popis
Prodlužovací kabel 7 pinů Draeger - 3368433
Popis výrobku:Ext-kabel, 8 stop, kulatý 7 pinů 2 bitů,>> DB9F, kompatibilní pro NELLCORsensor a 0010-S
Kompatibilní pro:DraegerInfinity Delta, Infinity Gamma, Infinity Kappa, Infinity MultiMed Pod, Infinity Vista, SC 6002XL, SC 7000, SC 8000, SC 9000XL
Technologie Spo2:Modul Nellcor Oximax
Technické specifikace:
| Jméno výrobku | Adaptérový kabel Spo2 |
| Místo původu | Guangdong, Čína |
| Jméno značky | Pray-med |
| Certifikace | CE / ISO |
| Materiál kabelu | TPU Jacket |
| Průměr kabelu | 4 mm |
| Barva kabelu | Šedá |
| Konektor přístroje | Zástrčka, 7kolíková, kulatá, s klíčem |
| Boční konektor senzoru | Žena DB 9 Pin |
| Délka kabelu | 2,4 m / 8 stop |
| Balení | Oddělené balení s PE sáčkem |
| Klasifikace nástrojů | Třída II |
| Vlastnosti | EKG monitor, EKG stroj |
| Hmotnost | 100g |
| Záruka | 1 rok |

FAQ:
Otázka: Jste obchodní společnost nebo vaše společnost má vlastní továrnu?
A: Máme vlastní továrnu a můžeme také zkoumat výrobky.
Otázka: Jak nakupovat své výrobky?
A: Máme několik produktů na skladě, můžete si produkty sjednat po vyřízení platby, pokud to nestačí, můžeme zahájit výrobu.
Otázka: Můžeme navštívit vaši továrnu?
A: Welcomenavštívit naši továrnu, pokud přijedete do Číny.
Otázka: Kdy můžete provést zásilku?
Odpověď: Závisí na množství 2–3 dny u vzorové objednávky, 5 až 10 dní u hromadné objednávky. Pokusíme se zboží doručit co nejdříve.
Populární Tagy: prodlužovací kabel Draeger 7kolíkový - - 3368433, výrobci, dodavatelé, továrny, levné, koupit
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit
-

Kompatibilní kabel Biolght 12pin M9500 M9000 M7000 M...
-

Mindray 6-pinový kompatibilní adaptér SpO2 pro VS800
-

Philips Kulatý 8kolíkový prodlužovací adaptér SpO2
-

Nellcor kompatibilní adaptérový kabel SpO2
-

Prodlužovací kabel kompatibilní s Masimo SpO2, 20 pinů
-

Masimo 9-pin opakovaně použitelný lékařský pacient S...



