Originální snímač Mindray 512F SPO2
Číslo dílu: 512F
Platební podmínky: T / T, Western Union, Paypal
Způsob dopravy: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, po moři
Dodací lhůta: 3-7 pracovních dnů
K dispozici jsou vzorky
Popis
Originální snímač Mindray 512F SPO2
Popis výrobku:Krátký snímač spo2, 3 stopy, 7P pro dospělé, vhodný pro Mindray 512F
Kompatibilní pro:Mindray 512F
Technologie Spo2:Modul Nellcor Oximax
OEM P / N:512F
Technické specifikace:
| Jméno výrobku | Spo2 Sensor |
| Místo původu | Guangdong, Čína |
| Jméno značky | Mindray |
| Certifikace | CE / ISO |
| Materiál kabelu | TPU Jacket |
| Průměr kabelu | 4 mm |
| Barva kabelu | Šedá |
| Konektor přístroje | Muž, 7kolíkový, Dual keyed |
| Boční konektor senzoru | Dospělý klip |
| Délka kabelu | 0,9 m / 3 stop |
| Balení | Rozdělené balení s PE sáčkem |
| Klasifikace nástrojů | Třída II |
| Vlastnosti | EKG monitor, EKG stroj |
| Hmotnost | 100g |
| Záruka | 1 rok |


Populární Tagy: originální senzor mindray 512f spo2, výrobci, dodavatelé, továrna, levné, koupit
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit











