Originální měkká kyslíková sonda Mindray 512E pro opakované použití pro dospělé
Číslo dílu: 512E
Platební podmínky: T/T, Western Union, Paypal
Způsob dopravy: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, po moři
Doba dodání: 3-7 pracovních dnů
Vzorky jsou k dispozici
Popis
Originální senzor Mindray 512E SPO2

| Jméno výrobku | Senzor Spo2 |
| Místo původu | Guangdong, Čína |
| Jméno značky | Mindray |
| Certifikace | CE/ISO |
| Materiál kabelu | TPU bunda |
| Průměr kabelu | 4 mm |
| Barva kabelu | Šedá |
| Nástrojový konektor | Muž, 7-pin, duální klíč |
| Boční konektor snímače | Dospělá měkká |
| Délka kabelu | 0,9 m/ 3 stopy |
| Klasifikace přístroje | třída II |
| Vlastnosti | EKG monitor, EKG stroj |
| Hmotnost | 100g |
| Záruka | 1 rok |




Všechny lékařské produkty jsou důkladně kontrolovány našimi inženýry, aby byla zajištěna úplná funkčnost.

Kvalita je životem Pray-Med. Pro zajištění standardu používáme pouze ty nejkvalitnější (originální) komponenty
z našeho sortimentu je toho nejvyššího kalibru. Všechny produkty, které jsme vyprodali, jsou přísně vybírány a testovány
naše oddělení QC.
1. Záruční doba: za normálních podmínek použití včas vyměníme všechny problémy s kvalitou.
2. Pokud nové položky nebudou fungovat s vašimi zařízeními, včas vám zašleme novou náhradu nebo vrátíme peníze.
Populární Tagy: originální kyslíková sonda mindray 512e opakovaně použitelná pro dospělé soft, výrobci, dodavatelé, továrna, levně, koupit
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit












