
Senzorový kabel sondy opakovaně použitelný SpO2
Kompatibilní: Masimo
Velikosti: Dospělý prstový klip, dětský prstový klip, dospělý silikonový měkký, dětský silikonový měkký, novorozenecký zábal (nerozpojitelný), novorozenecký zábal (odnímatelný)
Originál: Guangdong, Čína
Značka: modlit se
Popis
Senzorový kabel sondy opakovaně použitelný SpO2
Kompatibilita:
| Výrobce | Modelka |
|---|---|
| Bitmos | sat 800, sat 801, sat 805, sat 816, satPuls |
| Datex Ohmeda | Žirafové kojenecké ohřívače, S / 5 |
| Draeger | Infinity M540, Narkomed 6400 |
| GE Healthcare> Corometrics | 128, 250, 250cx, TRAM 450SL |
| GE Healthcare> Critikon> Dinamap | Carescape B650, Carescape B850, Carescape V100, Carescape V100 s technologií Masimo, Dinamap ProCare s Masimo Pro 1000, Pro 300V2, ProCare 300, ProCare Ausculatory 400, ProSeries V2, V300 |
| GE Healthcare> Marquette | 3000, 4000, 5000, 8000 e Eagle 1000, Dash 2000, Dash 2500, Dash 3000, Dash 4000, Dash 5000, Dash Series, Eagle, PDM modul, Procare B40, SOLAR, SMK SMV, Solar 7000, Solar 8000, Solar 8000M , Solární řada, TRAM modulární, Tram 451, i / 9500, i / 9500 (Tram 451N5 / 851N5), řada x50SL |
| Invivo | Escort II OPT30 Prism, T8 |
| Masimo | Všichni, Rad-5 |
| Medtronic> Physio Control | Lifepak 11, Lifepak 12, Lifepak 15, Lifepak 20, Lifepak 20E |
| Mennen | Horizon XVu |
| Mindray> Datascope | Accutor V, Accutorr 3, Accutorr Plus, Accutorr V, BeneView T1, BeneView T5, BeneView T8, Beneheart D6, DPM4, DPM6, DPM7, Duo, EPM4, MEC 12, MPM, PM 6000, PM 6800, PM 7000 , PM 8000, PM 9000, Passport 12, Passport 2, Passport 2LT, Passport 8, Passport V, Passport XG, Spectrum, Spectrum OR, Trio, V12, V21, VS 800 |
| Penlon InterMed | Všechno |
| Respironika | Alice 5 |
| Welch Allyn | 1500, 45NE0-E1 LX, Propaq CS, Propaq LT, Spot Vital Signs 42MTB-E1, Spot Vital Signs lXi |
| Zoll | Řada E, řada M, řada R |
Technické specifikace:
| Barva kabelu | Šedá |
|---|---|
| Průměr kabelu | 4 mm |
| Materiál kabelu | TPU Jacket |
| Kategorie | SpO2 |
| Certifikace | FDA, CE, ISO 80601-2-61: 2011, ISO10993-1, 5, 10: 2003E, TUV, vyhovující RoHS |
| Konektor distální | 9kolíkový konektor D-Sub, trojitý klíč |
| Proximální konektor | Dospělý klip |
| Latex zdarma | Ano |
| Typ balení | Taška |
| Balicí jednotka | 1 |
| Velikost pacienta | Dospělý (15–40 kg) |
| Technologie SpO2 | Masimo |
| Sterilní | Ne |
| Celková délka kabelu | 1 m |
| Záruka | 12 měsíců |
Funkce:
1 Prémiová kvalita, konkurenceschopná cena, dobře vypadající, bezstarostně rychlé dodání
2.Materiály konektoru a kabelu odpovídají standardům UL a Rohs
3.Kvalita 100% zajištěna, přesné měření a rychlá odezva
4.Superior flexibilita a trvanlivost
5.Technologický proces: řezání, svařování, formování, montáž a testování
6.OEM / ODM k dispozici, přizpůsobitelné a výkresy jsou přijímány
7.Sample Order a Small Order jsou přijímány
8. Platební podmínky: T / T, Paypal, Western Union, Money Gram
9. Způsoby doručení: DHL, EMS, UPS nebo Fedex
Populární Tagy: Senzorový kabel sondy opakovaně použitelných SpO2, výrobci, dodavatelé, továrny, levné, koupit
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit
-

Nellcor DS100A Oximax senzor pro prsty pro prsty pro...
-

Kompatibilní snímač Datový spínač Datascope pro prst...
-

Nellcor N200 7pin Adult Finger Clip SpO2 snímač
-

Kompatibilní opakovaně použitelný 1269 Masimo LNOP D...
-

Menovitý 8pinový přímo SpO2 Sensor
-

Masimo DB9 TPU Materiál Adult Clip Krátký opakovaně ...

