Jednorázový senzor SpO2 Biolight na jedno použití, 9pinový neonový senzor
Katalog: Spo2 Sensor
Typ produktu: Jednorázové biolight senzoru spo2
Minimální objednané množství: 100 KS
Certifikace: CE / ISO13485
Popis
Pokud hledáte jednorázový senzor spo2 s 9pinovým neonovým jednorázovým senzorem spo2 pro biolight, kontaktujte naši továrnu. Jako jeden z předních výrobců a dodavatelů v Číně vám nebudeme nabízet nejlevnější, ale konkurenceschopnou cenu a vynikající služby. Ujišťujeme vás, že si můžete koupit naše kvalitní výrobky.
Jednorázový senzor SpO2 Biolight na jedno použití, 9pinový neonový senzor
Popis produktu
| Barva kabelu | Bílý |
|---|---|
| Průměr kabelu | 3,2 mm |
| Materiál kabelu | PVC bunda |
| Kategorie | SpO2 |
| Certifikace | CE, ISO 80601-2-61: 2011, ISO10993-1, 5, 10: 2003E, TUV, odpovídá RoHS |
| Distální konektor | Mužský 9kolíkový konektor D-Sub |
| Proximální konektor | Novorozenecké lepidlo |
| Latex zdarma | Ano |
| Typ balení | Krabice |
| Jednotka balení | 24 |
| Velikost pacienta | Novorozenci (GG <; 3="" kg)="" nebo="" dospělí="" (gg="">; 40 kg);> |
| Technologie SpO2 | Digitální |
| Sterilní | Ne |
| Celková délka kabelu | 0,9 m / 2,9 stopy |
| Záruka | 0 měsíců |
| Hmotnost | 1,8 lb |

Populární Tagy: Biolight jednorázová spo2 sonda 9pin novorozenec jednorázový spo2 senzor, výrobci, dodavatelé, továrna, levné, koupit
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit
-

Kompatibilní snímač SpO2 Masimo LNCS pro dospělé / n...
-

Kompatibilní snímač NonO 8500 jednorázový SpO2 s lep...
-

GE TruSignal TS-AF-10, TS-AF-25 Kompatibilní jednorá...
-

Jednorázový senzor sondy NOcor Spell
-

Kompatibilní sonda na jedno použití SpO2 Nihon Kohden
-

GE Datex Ohmeda TruSat Jednorázový senzor SpO2 OXY-A...



