GE Medical SPO 2 Adult Clip Clip
Platební podmínky: T / T, Western Union, Paypal
Způsob dopravy: DHL, UPS, EMS, Fedex, po moři
Dodací lhůta: 1-7 pracovních dnů
MOQ: 2 ks
Popis
Pokud hledáte gelovou kazetu pro dospělé senzory 2 , kontaktujte naši továrnu. Jako jeden z předních výrobců a dodavatelů v Číně vám nebudeme nabízet nejlevnější, ale konkurenceschopnou cenu a vynikající služby. Ujišťujeme vás, že si můžete koupit kvalitní výrobky.
GE Medical SPO 2 Adult Clip Clip
GG lt; br /> Platební podmínky: T / T, Western Union, Paypal< br="">
GG lt; br /> Způsob dopravy: DHL, UPS, EMS, Fedex, po moři< br="">
GG
Dodací lhůta: 1-7 pracovních dnů< br="">
GG lt; br /> MOQ: 2 ks< br="">
Technické specifikace:
| Barva kabelu | Šedá |
| Délka kabelu | 3m |
| Materiál kabelu | TPU Jacket |
| Průměr kabelu | 4 mm |
| Certifikáty | CE, ISO 13485 |
| Konektor přístroje | 11kolíkový plochý GE konektor |
| Konec pacienta | Dospělý klip |
| SpO 2 Technologie | Nellcor oximax |
| Hmotnost | 150g |
| Záruka | 1 rok |



Populární Tagy: ge medical spo 2 senzorový klip pro dospělé, výrobci, dodavatelé, továrna, levné, koupit
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit










