Respirační zvlhčovač vzduchu FN-2000FC850
Katalog: Fisher&Paykel
Typ produktu: Zvlhčovač MR850
Minimální objednané množství: 1 KS
Certifikace: CE / ISO13485
Cena: Vyjednávání
Popis
Respirační zvlhčovač vzduchu FN-2000FC850
Místo původu:Čína
Platební podmínky:100% T / T, Western Union, Paypal
Způsob dopravy:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, po moři
Čas doručení:1-3 dny pro vzorek, 7-14 dní pro velkou objednávku po zaplacení.
Specifikace zvlhčovače servořízení:
| Modelka | PN-2000FC850 |
| Frekvence napájení | 50/60 Hz |
| Napájecí napětí | 220V/ 110V |
| Topná deska | 150W |
| Drát ohřívače | 22V-, 2,73A, 60W, 50 / 60Hz |
| Výřez přehřátí desky ohřívače | 90±6℃ |
| Nastavení regulace teploty | |
| Invazivní režim | Výstup do komory: 35,5-37 ℃, dýchací cesty: 35-40 ℃ |
| Neinvazivní režim | Výstup do komory: 31 ℃, dýchací cesty: 28-34 ℃ |
| Zobrazit | Tři číslice, 0,56 palce, 7 segmentové LED |
| Rozsah | 10-70 ℃, přesnost: ± 0,3 ℃ (v teplotním rozsahu 25-45) |
| Alarm vysoké vlhkosti | Okamžitý zvukový alarm při zobrazené teplotě 41 ℃ nebo pokud teplota dýchacích cest překročí 43 ℃ |
| Alarm nízké vlhkosti | Akustický alarm mezi 15 minutami @ 29,5 ℃ a 60 minutami @ 34,5 ℃ (Pouze invazivní režim) |

Populární Tagy: fn-2000fc850 dýchací zvlhčovač, výrobci, dodavatelé, továrna, levné, koupit
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit











