Comen/Medexcel/Risingmed/Infinium NIBP hadice P02112
Katalog: NIBP
Typ produktu: Hadice Comen NIBP
Minimální objednané množství: 1KS
Certifikace: CE/ISO13485
Cena: k jednání
Popis
Pokud hledáte hadici comen/medexcel/risingmed/infinium nibp p02112, kontaktujte naši továrnu. Jako jeden z předních výrobců a dodavatelů v Číně vám nabídneme ne nejlevnější, ale konkurenceschopnou cenu a vynikající služby. Buďte si jisti, že si zakoupíte naše kvalitní produkty.
P02112 Comen/Medexcel/Risingmed/Infinium NIBP hadice
Popis výrobku
| Kategorie | NIBP |
|---|---|
| Certifikace | CE, ISO |
| Konektor distální | Konektor ve stylu Lemo |
| Proximální konektor | Zástrčkový konektor |
| Barva hadice | Šedá |
| Průměr hadice | Vnitřní 3,8 mm, vnější 7 mm |
| Délka hadice | 8 stop/2,5 m |
| Materiál hadice | TPU bunda |
| Latex zdarma | Ano |
| Typ balení | Taška |
| Jednotka balení | 1 |
| Velikost pacienta | Dospělý/dětský |
| Sterilní | Ne |
| Záruka | 12 měsíců |
Kompatibilita
| Výrobce | Modelka |
|---|---|
| Comen | C60 |
| DRE | Pro, Touch, Waveline EZ |
| Společnost Infinium | Infitron II, Omni II, Omni III |
| Medexcel | MD50 |
| Risingmed | Otáčky 9000A |


dodávat také manžetu a hadici NIBP

Poprodejní služby
1. Záruční doba: za normálních podmínek použití včas vyměníme všechny problémy s kvalitou.
2. Pokud nové položky nebudou fungovat s vašimi zařízeními, včas vám zašleme novou náhradu nebo vrátíme peníze.
Certifikace


Populární Tagy: comen/medexcel/risingmed/infinium nibp hadice p02112, výrobci, dodavatelé, továrna, levně, koupit
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit










