Baterie MAQUET Servo-I Servo-S pro ventilátor
Katalog: Baterie
Typ produktu: Dobijte baterii
Minimální objednané množství: 1 KS
Certifikace: CE / ISO13485
Cena: Vyjednávání
Popis
Baterie MAQUET Servo-I Servo-S pro ventilátor
Místo původu:Čína
Platební podmínky:100% T / T, Western Union, Paypal
Způsob dopravy:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, po moři
Čas doručení:1-3 dny pro vzorek, 7-14 dní pro velkou objednávku po zaplacení.
Specifikace:
* Stínění kabelu má silný antielektromagnetický šum
* Délka produktu může být přizpůsobena
* Model produktu lze přizpůsobit
* Přizpůsobená matrice
* Test napnutí produktu> 15 kg
* Okolní teplota: 0 až 40 ° C (32 až 104 ° F)
* Relativní vlhkost: 0% až 80%
* Hyperbarický tlak: 86 kPa - 106 kPa
* Materiály: Vysoce kvalitní kabel pláště TPU, šedá
Detaily produktu:
| Místo původu | Guangdong, Čína |
| Jméno značky | Modlete se |
| Kompatibilita | GEMS 622177K 51731 |
| Kompatibilní modely | PRO1000 / PRO1006 / PRO1008 / PRO1009 |
| Certifikace | CE / ISO |
| Barva | Modrý |
| Velikost baterie | 153x90x21mm |
| Materiál | NI-MH |
| Hmotnost | 600g |
| Kapacita | 4000 mAh |
| Množství buněk | 12 buněk |
| Napětí | 12V |
| Typ | Dobíjecí baterie |
| Balík | individuální balení |
| Záruka | 1 rok |

Populární Tagy: maquet servo-i servo-s baterie pro ventilátor, výrobci, dodavatelé, továrna, levné, koupit
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit











