Baterie stříkačkové pumpy Kellymed
Katalog: Baterie
Typ produktu: Kellymed ZNB-XD baterie
Minimální objednané množství: 1 KS
Certifikace: CE / ISO13485
Cena: Vyjednávání
Popis
Pokud hledáte kellymedovou bateriovou pumpu, kontaktujte naši továrnu. Jako jeden z předních výrobců a dodavatelů v Číně vám nebudeme nabízet nejlevnější, ale konkurenceschopnou cenu a vynikající služby. Ujišťujeme vás, že si můžete koupit naše kvalitní výrobky.
Baterie stříkačkové pumpy Kellymed
Místo původu:Čína
Platební podmínky:100% T / T, Western Union, Paypal
Způsob dopravy:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, po moři
Čas doručení:1-3 dny pro vzorek, 7-14 dní pro velkou objednávku po zaplacení.
Detaily produktu:
| Místo původu | Guangdong, Čína |
| Jméno značky | Modlete se |
| Kompatibilita | Kellymed ZNB-XDHYLB-727 TWSLB-004 |
| Kompatibilní modely | ZNB-XD ZNB-XB |
| Certifikace | CE / ISO |
| Barva | Modrý |
| Velikost baterie | 57,5 * 50 * 29 mm |
| Materiál | NI-MH |
| Hmotnost | 237g |
| Kapacita | 2 000 mAh |
| Napětí | 9.6V |
| Typ | Dobíjecí baterie |
| Balík | individuální balení |
| Záruka | 1 rok |

Populární Tagy: baterie kellymed injekční pumpa, výrobci, dodavatelé, továrna, levné, koupit
Dvojice:GE DASH baterie
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit











