Edan Li-ion lékařský monitor baterie HYLB-231
Kompatibilní: EDAN SE-3, M8, IM9A
Platební podmínky: T/T, Western Union, Paypal
Způsob dopravy: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, po moři
Dodací lhůta: 3-7 pracovních dnů
Vzorky jsou k dispozici
Popis
Pokud hledáte edan li-ion lékařský monitor baterie hylb-231, vítejte kontaktovat naši továrnu. Jako jeden z předních výrobců a dodavatelů v Číně vám nabídneme nejlevnější, ale konkurenceschopnou cenu a vynikající služby. Prosím, buďte ujištěni, koupit naše kvalitní výrobky.
Edan Li-ion lékařský monitor baterie HYLB-231
Místo původu:Čína
Značka:Edan
Certifikační:Ce
Kompatibilní:HYLB-231
Minimální objednací množství:1ks
Cena:jak je diskutováno
Dodací lhůta:1-3 pracovní dny
Schopnost dodávky:600ks / týden
Technické specifikace:
| Název produktu | Lékařská dobíjecí baterie |
| Místo původu | Guangdong, Čína |
| Značka | Modlete se-med |
| Certifikace | CE/ISO |
| Velikost | 84*72*44 mm |
| Jmenovitá kapacita | 5200mAh |
| Hmotnost | 420 G |
| Typ | Li-ion |
| Jmenovité napětí | 14.4v |
| Množství článků baterie | 8 Buňky |
| Aplikace | EDAN SE-3,M8,IM9A |
| Barev | Černé |
| Balíček | Individuální krabice |



Populární Tagy: edan li-ion lékařský monitor baterie hylb-231, výrobci, dodavatelé, továrna, levné, koupit
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit











