
Náhradní baterie pro EKG Biocare HYLB-947
Kompatibilní: HYLB-947
Platební podmínky: T / T, Western Union, Paypal
Způsob dopravy: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, po moři
Dodací lhůta: 3-7 pracovních dnů
K dispozici jsou vzorky
Popis
Pokud hledáte náhradní baterii stroje biocare hylb-947 ecg, kontaktujte naši továrnu. Jako jeden z předních výrobců a dodavatelů v Číně vám nebudeme nabízet nejlevnější, ale konkurenceschopnou cenu a vynikající služby. Ujišťujeme vás, že si můžete koupit naše kvalitní výrobky.
Náhradní baterie pro EKG Biocare HYLB-947
Místo původu:Čína
Jméno značky:Biocare
Osvědčení:CE
Kompatibilní:EKG-3010
Minimální množství pro objednání:1ks
Cena:jak bylo diskutováno
Čas doručení:1-3 pracovní dny
SupplyAbility:600 ks / týden
Technické specifikace:
| Jméno výrobku | Lékařská dobíjecí baterie |
| Místo původu | Guangdong, Čína |
| Jméno značky | Modlete se |
| Certifikace | CE / ISO |
| Velikost | 73x53,44x18,87 mm |
| Nominální kapacita | 1 500 mAh |
| Hmotnost | 140g |
| Typ | Li-ion |
| Jmenovité napětí | 14.8v |
| aplikace | EKG-3010 |
| Množství buněk | 4 buňky |
| Barva | Modrý |
| Balík | Jednotlivá krabice |

Populární Tagy: biocare hylb-947 ecg náhradní baterie stroje, výrobci, dodavatelé, továrna, levné, koupit
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit







