
Adaptérový kabel IBP kompatibilní s zásuvkou
Platební podmínky: T / T, Western Union, Paypal
Způsob dopravy: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, po moři
Dodací lhůta: 3-7 pracovních dnů
MOQ: 50 ks
Popis
Adaptérový kabel IBP 10kolíkový kompatibilní pro zásuvku
Platební podmínky: T / T, Western Union, Paypal
Způsob dopravy: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, po moři
Dodací lhůta: 3-7 pracovních dnů
MOQ: 50 ks
Technické specifikace:
| Jméno výrobku | Teplotní sonda |
| Místo původu | Guangdong, Čína |
| Jméno značky | Pray-med |
| Modelové číslo | Drager |
| Certifikace | CE / ISO |
| Materiál kabelu | TPU |
| Průměr kabelu | 4 mm |
| Barva kabelu | Šedá |
| Konektor distální | Kruhový, Zásuvka, 10 pinů, Klíč |
| Proximální konektor | Kruhový, 7kolíkový Konektor, Klíč |
| Délka kabelu | 0.3m |
| Balení | Jednotlivé balení |
| Klasifikace nástrojů | Třída II |
| Vlastnosti | EKG monitor, EKG stroj |
| Hmotnost | 100g |
| Záruka | 1 rok |

Populární Tagy: kabel adaptéru ibp 10kolíkový kompatibilní pro zásuvky, výrobci, dodavatelé, továrna, levný, koupit
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit







