Fukuda Denshi Kompatibilní IBP adaptér kabel PVB převodník
Platební lhůta: T/T, Western Union
Způsob dopravy: DHL, UPS, EMS, TNT, Fedex, po moři
Dodací lhůta: 3-7 dní (závisí na vašem množství)
MOQ: 30ks
Popis
Pokud hledáte fukuda denshi kompatibilní ibp adaptér kabel pvb převodník, vítejte kontaktovat naši továrnu. Jako jeden z předních výrobců a dodavatelů v Číně vám nabídneme nejlevnější, ale konkurenceschopnou cenu a vynikající služby. Prosím, buďte ujištěni, koupit naše kvalitní výrobky.
Fukuda Denshi Kompatibilní IBP adaptér kabel PVB převodník
Platební lhůta: T/T, Western Union
Způsob dopravy: DHL, UPS, EMS, TNT, Fedex, po moři
Dodací lhůta: 3-7 dní (závisí na vašem množství)
MOQ: 30ks
Technické specifikace:
| Název produktu | Kabel IBP |
| Barva kabelu | Šedé |
| Délka kabelu | 3m |
| Materiál kabelu | TPU bunda |
| Průměr kabelu | 4 mm |
| Konektor přístroje | Kulatý, 12kolíkový konektor, klíček |
| Terminál pacienta | PVB snímač |
| Hmotnost | 120g |
| Záruka | 1 rok |


Populární Tagy: fukuda denshi kompatibilní ibp adaptér kabel pvb převodník, výrobci, dodavatelé, továrna, levné, koupit
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit










