Originální Mindray R12 ECG EKG kabel EC6408 040-001642-00
Místo původu: Guangdong, Čína
Značka: pray-med
Typ: EKG EKG svodové dráty
Materiál: TPU bunda
Certifikace: CE/ISO
Popis
Mindray R12 12-svodový kabel EKG strojový svodový kabel Banánová hlava EC6408 040-001642-00
Popis výrobku
| Kategorie | EKG |
| Certifikace | CE, ISO |
| Konektor distální | DB-15 konektor |
| Proximální konektor | Banán |
| Latex zdarma | Ano |
| Barva přívodního kabelu | Šedá |
| Celková délka | 3.6m |
| Kabel kufru pr | 6 mm |
| Záruka | 1 rok |
| Materiál přívodního kabelu | TPU bunda |
| Barevné kódování olova | AHA/IEC |
| Hlavní číslo | 10 |
| Typ balení | Taška/krabice |
| Jednotka balení | 1 |
| Velikost pacienta | Dospělý/dětský |
| Hmotnost | 5 kg |



Typ: 12-svod s integrovaným kabelem EKG
Standardní: AHA American Standard (EKG American Standard (AHA) připojení RL=pravá noha, RA=pravá ruka, LA=levá ruka, LL=levá noha, V 1=hruď 1, V2=hruď 2, V3=hruď 3, V4=hruď 4, V5=hruď 5, V6= hrudník 6)


![]()
Shenzhen Prime Medical Technology Co., Ltd. má více než 10 let zkušeností v oboru.
Dlouhodobé zaměření na vývoj, design a výzkum a vývoj zdravotnického spotřebního materiálu. Produkty jsou široce používány v monitorech, elektrokardiografech, elektroencefalogramech, anesteziologických přístrojích, ventilátorech, ultrazvukových přístrojích, fyzioterapeutických zařízeních atd.
S oddělením průmyslového designu a vlastním výzkumným a vývojovým týmem může nezávisle poskytovat zákazníkům OEM/ODM návrhy vzhledu konektorů zdarma.
Společnost má výrobní základnu 2000 metrů čtverečních,
produkty jsou certifikovány ISO13485 TUV a všechny produkty získaly certifikáty CE.

Populární Tagy: originální mindray r12 ecg ekg kabel ec6408 040-001642-00, výrobci, dodavatelé, továrna, levně, koupit
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit











