Mindray 12pinový EKG kabel BeneView N17/N15/N12
Místo původu: Guangdong, Čína
Značka: pray-med
Typ: Jednodílný kabel EKG
Materiál: TPU bunda
Popis
12pinový kabel EKG Mindray BeneView N17/N15/N12
Popis výrobku
| Kategorie | EKG |
|---|---|
| Certifikace | CE, ISO |
| Konektor distální | Kulatý, 12-kolíkový konektor, s klíčem |
| Proximální konektor | zaklapnout/připnout |
| Latex zdarma | Ano |
| Barva přívodního kabelu | Šedá |
| Průměr přívodního kabelu | 2,6 mm |
| Materiál přívodního kabelu | TPU bunda |
| Barevné kódování olova | IEC/AHA |
| Hlavní číslo | 3/5 |
| Typ balení | Taška |
| Jednotka balení | 1 |
| Velikost pacienta | Dospělý/dětský |
| Stínění | Ano |
| Odpor | Ne |
| Sterilní | Ne |
| Celková délka kabelu | 3.6m |
| Délka kabelu kufru | 2.7m |
| Záruka | 12 měsíců |
Kompatibilita
| Výrobce | Modelka |
|---|---|
| Biopéče | je mi 12 |
| Medika D | Logicare Series 2000 |
| Mindray > Datascope | BeneView N17/N15/N12, Beneheart D6/D3, DPM6, DPM7, série uMEC, MEC 1000, MPM, PM5000, PM6000, Passport 12, Passport 8, T8, iPM-9800,iPM 8/10/12 iMEC8/10/12 |
| Penlon InterMed | Všechno |
3LD, 5LD, AHA, IEC, Clip, Snap
5LD: AHA ( (bílá, zelená, hnědá, červená, černá), IEC (červená, černá, bílá, zelená, žlutá)
3LD: AHA (bílá, červená, černá), IEC (červená, zelená, žlutá)
Každá značka umí 5LD nebo 3 LD, 5 LD více než dvě spony mohou měřit dech.



Nízkoprofilové, vložené lisované zacvakávací nebo svírací konektory nabízejí pacientovi pohodlí a bezpečné připojení k zacvakávacím elektrodám
Ergonomický design zakončení ve tvaru slzy omezuje zamotávání na konektoru na straně pacienta. Ukončení s drapákem a mini klipem má dvojité
boční kovové kontakty zajišťující spojení.


Populární Tagy: mindray 12pin beneview n17/n15/n12 ekg kabel, výrobci, dodavatelé, továrna, levně, koupit
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit












