IEC Clip EKG kabel 3svod pro Mediana D500 13pin
Platební podmínky: T/T, Western Union, Paypal
Způsob dopravy: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, po moři
Dodací lhůta: 3-7 pracovních dnů
Vzorky jsou k dispozici
Popis
| Kategorie | EKG |
|---|---|
| Certifikace | CE, ISO |
| Konektor distální | Kulatý, 13pinový konektor, s klíčem |
| Proximální konektor | zaklapnout/připnout |
| Latex zdarma | Ano |
| Barva přívodního kabelu | Šedá |
| Průměr přívodního kabelu | 2,6 mm |
| Materiál přívodního kabelu | TPU bunda |
| Barevné kódování olova | IEC/AHA |
| Hlavní číslo | 3 |
| Typ balení | Taška |
| Jednotka balení | 1 |
| Velikost pacienta | Dospělý/dětský |
| Stínění | Ano |
| Odpor | Ne |
| Sterilní | Ne |
| Celková délka kabelu | 3.6m |
| Délka kabelu kufru | 2.7m |
| Záruka | 12 měsíců |



Populární Tagy: iec klip EKG kabel 3vodič pro mediana d500 13pin, výrobci, dodavatelé, továrna, levně, koupit
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit
-

Siemens Sc7000, sc6000 7pin 3-kanálový EKG kabel, IE...
-

Kabel adaptéru DRE EKG, 5 vodičů, svorky
-

Kompatibilní jednokusový EKG kabel Nihon Kohden
-

CT-08 / CT-083S / CT-086S Beneware EKG Holterův zázn...
-

Vodičový kabel kompatibilní s GE EKG Holterovým kabelem
-

Comen 12 Pin 5 Lead Ecg Cable For CM1200 CM1200B H12...




