
HELLIGE Kompatibilní kabel EKG 3-vodičové přichycení
Kompatibilní číslo modelu: Hellige, Servomed 4 , Generace, SCP 851, SCP 852 , SCP 844, SCS 804 ,, CardioServ, VICOM-sm
Platební doba: T / T, Western Union, Paypal
Způsob dopravy: DHL, UPS, EMS, TNT, Fedex, po moři
Dodací lhůta: 1-7 dní (v závislosti na množství)
MOQ: 30 ks
Popis
HELLIGE Kompatibilní kabel EKG 3-vodičové přichycení
Kompatibilní číslo modelu: Hellige, Servomed 4 , Generace, SCP 851, SCP 852 , SCP 844, SCS 804 ,, CardioServ, VICOM-sm
Platební doba: T / T, Western Union, Paypal
Způsob dopravy: DHL, UPS, EMS, TNT, Fedex, po moři
Dodací lhůta: 1-7 dní (v závislosti na množství)
MOQ: 30 ks
Technické specifikace:
| Typ | Kabel EKG |
| Barva kabelu | Šedá |
| Materiál kabelu | TPU Jacket |
| Kabelové vodiče | 3 vede |
| Délka kabelu kabelu | 2.7m |
| Délka přívodního kabelu | 0.9m |
| Konektor přístroje | 10 kolíků |
| Standard | IEC |
| Koncový terminál pro pacienta | Snap |
| Velikost pacienta | Dospělý / dětský |
| Čistá hmotnost | 300g |
| Záruka | jeden rok |

Populární Tagy: pekelný kompatibilní kabel EKG 3-vodičový snap, výrobci, dodavatelé, továrna, levný, koupit
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit
-

Kompatibilní kabel Philips EEP 12pin M3046a, m1102a,...
-

Stabilní kvalita Spacelabs 3-kanálový EKG kabel, IEC...
-

Bionet Direct-Connect EKG kabelové vodiče AHA / IEC
-

GE Healthcare One-Piece 3 vede EKG kabelové svorky
-

DRE kompatibilní kabel EKG převodníku 5 se zapíná
-

Kabel EKG Nihon Kohden 20 pinů EKG 5

