
GE-MEDICAL Marquette 11 Pin ECG Cable Leadwire IEC
Kompatibilní: GE Dash PRO 4000, Dash PRO 3000, Dash PRO 2000, Dash 1000, Eagle Systems, "MAC-Lab, Solar 9500, Solar 8000. Solární 3000, Tramvaj 100, Tramvaj 200, Tramvaj 300, Tramvaj 400, Tramvaj 500, Tramvaj { {13}}, Tramvaj 800, Unity Systems
Platební podmínky: T / T, Western Union, Paypal
Způsob dopravy: DHL, UPS, TNT, EMS, Fedex, po moři
Dodací lhůta: 1-7 pracovních dnů
MOQ: 10 ks
Popis
GE-MEDICAL Marquette 11 Pin ECG Cable Leadwire IEC
Kompatibilní: GE Dash PRO 4000, Dash PRO 3000, Dash PRO 2000, Dash 1000, Eagle Systems," MAC-Lab, Solar 9500 , Solar 8000. Solární 3000, Tramvaj 100, Tramvaj 200, Tramvaj 300, Tramvaj 400, Tramvaj 500, Tramvaj 600, Tramvaj 800, Unity Systems
Standard: IEC
Místo původu: Guangdong, Čína
Klasifikace přístroje: Třída II
Název značky: Pray-med
Název produktu: Lékařský EKG kabel s olověným drátem
Technické specifikace:
| Jméno výrobku | Kabel EKG |
| Barva kabelu | šedá |
| Průměr kabelu kufru | 4 mm |
| Průměr přívodního kabelu | 2. 6 mm |
| Materiál kabelu | TPU Jacket |
| Délka kabelu kufru | 2.7m |
| Délka přívodního kabelu | 0.9m |
| Celková délka kabelu | 3.6m |
| Konektor přístroje | 11 pin |
| Ternimální konec pacienta | klipy / štípnutí |
| Kabelové vodiče | 3 vést |
| Čistá hmotnost | 200g |

Populární Tagy: geologická marqueta 11 drátový kabel EKG pin, výrobce, dodavatelé, továrna, levné, koupit
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit







