
Biocare IH-12Plus EKG Holter Kabel 12 kanálů
Katalog: Holter EKG kabel
Typ výrobku: EKG Holter Kabel Leadwire
Mininum Objednávka Množství: 1KS
Certifikace: CE/ ISO13485
Cena: Vyjednávání
Popis
Biocare Kompatibilní EKG Holter Kabel 10 vede Snap
Compability:Biocare IH-12Plus
Místo původu:Čína
Platební podmínky:100% T / T, Western Union, Paypal
Způsob dopravy:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, po moři
Dodací lhůta:1-3 dny pro vzorek, 7-14 dní pro velkou objednávku po zaplacení.
Schopnost dodávky:600ks / týden
Specifikace:
*Okolní teplota: 0 až 40 °C (32 až 104 °F)
*Relativní vlhkost: 0% až 80%
*Hyperbarický tlak: 86kPa-106kPa
* Materiály: Vysoce kvalitní TPU bunda kabel, 0,9 m délka, šedá; zlatá deska na snap
Podrobnosti o produktu:
| Název produktu | EKG Holter kabelový kabel |
| Místo původu | Guangdong, Čína |
| Značka | Modlete se-med |
| Certifikace | CE/ISO |
| Barva kabelu | Šedé |
| Kabelové kabely | 10-olovo |
| Délka kabelu | 1 m |
| Materiál kabelu | TPU bunda |
| Průměr olověného kabelu | 2 mm |
| Konektor pro ukončení pacienta | Modulu snap |
| Hmotnost | 200G |
| Typ | EKG Holter |
| Standardní | Iec |
| Balíček | 1kusový balíček v PE sáčku a pak vložte do 1 krabice. |
| Velikost jednoho balíku | 16X10X1 cm |
| Záruka | 12 měsíců |
O nás:
Jsme professinal výrobce v pevninské Číně, máme vrásčité značky spo2 senzor, EKG kabel a kabel, EKG kabel a kabel, NIBP manžeta, IBP kabel, teplota sonda, Holter kabel a kabel, lékařská náhradní baterie, atd.

Populární Tagy: biocare ih-12plus ekg holter kabel 12 kanálů, výrobci, dodavatelé, továrna, levné, koupit
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit







