Trubkový kabel kompatibilní s Nihon Kohden
Kompatibilita: Nihon Kohden BSM-2300 Life Scope I, BSM-2301, BSM-230K, BSM-2351A, BSM-4100 Life Scope P, BSM-4102, BSM-4102A, BSM-4114A, BSM-5100 Life Scope A, Série BSM-6000, BSM-6301K, BSM-6501K, BSM-6701K, BSM-9101, BSM-9510 Životní rozsah M, BSM-9800 Životní rozsah S, Životní rozsah 6700 Series, Životní rozsah J, Životní rozsah TR, PVM- 2701
Platební podmínky: T / T, Western Union, Paypal
Způsob dopravy: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, po moři
Dodací lhůta: 3-7 pracovních dnů
MOQ: 50 ks
Popis
Trubkový kabel kompatibilní s Nihon Kohden
Kompatibilita:Životní rozsah Nihon KohdenBSM-2300 I, BSM-2301, BSM-230K, BSM-2351A, BSM-4100 Životní rozsah P, BSM-4102, BSM-4102A, BSM-4114A, BSM-5100 Životní rozsah A, série BSM-6000 , BSM-6301K, BSM-6501K, BSM-6701K, BSM-9101, BSM-9510 Life Scope M, BSM-9800 Life Scope S, Life Scope 6700 Series, Life Scope J, Life Scope TR, PVM-2701
Platební podmínky:T / T, Western Union, Paypal
Způsob dopravy:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, po moři
Dodací lhůta:3-7 pracovních dnů
MOQ:50 ks
Technické specifikace:
| Jméno výrobku | Kabel kufru EKG |
| Místo původu | Guangdong, Čína |
| Jméno značky | Pray-med |
| Modelové číslo | Nihon Kohden |
| Certifikace | CE / ISO |
| Materiál kabelu | TPU Jacket |
| Průměr kabelu | 4 mm |
| Barva kabelu | Šedá |
| Konektor distální | 12kolíkový konektor Nihon Kohden |
| Proximální konektor | Din-Style Connector |
| Průměr kabelu | 4 mm |
| Délka kabelu | 2.4m |
| Balení | Jednotlivé balení |
| Klasifikace nástrojů | Třída II |
| Vlastnosti | EKG monitor, EKG stroj |
| Hmotnost | 300g |
| Záruka | 1 rok |


Populární Tagy: Trubkový kabel nihon kohden kompatibilní s ekg, výrobci, dodavatelé, továrna, levný, koupit
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit









