
Spacelabs kompatibilní vodiče EKG
Kompatibilita: Spacelabs Tru-Link
Platební podmínky: T / T, Western Union, Paypal
Způsob dopravy: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, po moři
Dodací lhůta: 3-7 pracovních dnů
MOQ: 50 ks
Popis
Spacelabs kompatibilní vodiče EKG
Kompatibilita:Spacelabs Tru-Link
Platební podmínky:T / T, Western Union, Paypal
Způsob dopravy:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, po moři
Dodací lhůta:3-7 pracovních dnů
MOQ:50 ks
Technické specifikace:
| Jméno výrobku | Vedení EKG |
| Místo původu | Guangdong, Čína |
| Jméno značky | Pray-med |
| Modelové číslo | Kosmické lodě |
| Certifikace | CE / ISO |
| Materiál kabelu | TPU Jacket |
| Průměr kabelu | 2,5 mm |
| Barva kabelu | Šedá |
| Konektor distální | Twin Pin |
| Proximální konektor | Snap |
| Délka kabelu | 1m |
| Balení | Jednotlivé balení |
| Klasifikace nástrojů | Třída II |
| Vlastnosti | EKG monitor, EKG stroj |
| Hmotnost | 100g |
| Záruka | 1 rok |

Populární Tagy: kosmické dráty kompatibilní s vesmírnými programy, výrobci, dodavatelé, továrny, levné, koupit
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit
-

Conmed, Datex, welch Zoll, průkopník, Philips 3lead ...
-

Datex, Philips, průkopník, vesmírná lana, bradavka, ...
-

Kompatibilní sada kabelů Spacelabs EKG s 3-pólovým k...
-

Univerzální kabelové vodiče (bez konektoru) EKG, 5 v...
-

Jednorázový vodicí drát EKG Mindray Datascope
-

Kompatibilní elektrodový kabel Vitalstim 5900

